#

Kurumsal

Makine sektörüne 2007 yılında Özaslan Makine ile adım attık, 2011 yılında Niğsac Yalıtım Ltd. Şti. ile sektöre ikinci firmamızı kazandırdık. Bölgemizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve şehirlerimizde istihdam oluşturmak için, 2016 yılında Niğmer Tarım Makinaları İmalatı ve Yedek Parçaları fabrikasını kurduk.

Fabrikamız tarım makinaları sektöründe, uzman kadrosu ile halkımıza hizmet etmeye devam etmekte olup, kısa süre içerisinde sektörde marka bilinirliği olan bir firma haline gelmiştir.

Sektörde lider ve önder firma konumunun devamlılığının sağlanması için; kaliteli ürünü, uygun fiyat, müşteri talep ve beklentilerini karşılayarak, satış sonrası her türlü desteği sağlamak için sürekli bir çaba içerisinde olmayı sürdürecektir.

Her türlü tarım makinası üretimi için geniş makine parkımız, üretim kapasitemiz ve nitelikli iş gücümüz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Kalitenin tesadüf olamayacağı bilinciyle hareket ederek, sektörde bir numara olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon:Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışımız ışığında, müşterilerinizin beğenerek aldığı ürünleri kullanırken de memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Yüksek standartlı, kaliteli, güvenilir hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.

Vizyon:Makine ve tarım aletleri sektöründe konumunu daha ileriye taşımak. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve tarım aletleri sektöründe öncü firmalar arasında yer almak. Kalitemiz ile dünyada örnek bir fabrika olarak taklit eden değil, taklit edilen tarım makinaları üretmek.

Kalitenin tesadüf olmayacağı bilincinde,kapasitesini artırarak sürdüren ,vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayan , çalışana değer veren , değişime açık , bölgesinde tek bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan , çevreye ve iş sağlığına duyarlı , kalite standartlarına uyumlu ,kendini sürekli yenileyen , çalışanlarının fikirlerine değer veren , müşteri odaklı bir fabrika olma yolunda insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Doğru adayları işe almak , geliştirmek ,performanslarını artırmak, ilerletmek ve kuruma bağlılığını sağlamak
  • Çalışanların, işin niteliğinde meydana gelen her türlü gelişme ve değişmelerden geri kalmaması, görev tatmininin yükseltilmesi, iş ortamında daha başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi , beceri , tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitim programlarını tespit etmek , uygulamak ve sonuçlarını değerlendirmek
  • Çalışanların beceri ve performanslarını objektif bir şekilde değerlendirmek ve geliştirmek
  • Çalışanların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak ve çalışan memnuniyetini artırmak
  • Fabrikamızın kariyer planlarını oluşturmak uygulamak ve değerlendirmek
  • Doğru işe doğru adayı yerleştirmek
  • Çalışanların başarısını ödüllendirmek.